• .

  • .

  • .

  • .

 

Klasa IV a TI

  1. Adamski Paweł Piotr
  2. Binek Damian Stanisław
  3. Drobina Piotr
  4. Fertała Łukasz Krzysztof
  5. Golec Mateusz Piotr
  6. Grajek Paulina Monika
  7. Hojczyk Kamil Krzysztof
  8. Janas Michał
  9. Jandura Angelika
  10. Jędrysiak Dawid Tomasz
  11. Kik Tomasz Wojciech
  12. Kmiecik Bartosz
  13. Kos Maciej Mateusz
  14. Kowalski Adrian Marcin
  15. Krykwiński Kajetan
  16. Łuczak Bartłomiej
  17. Marciniak Anna Paulina
  18. Marcinkowski Adrian Zbigniew
  19. Mikołajczyk Mateusz Józef
  20. Płuciennik Mateusz Henryk
  21. Sitek Piotr Paweł
  22. Skibiński Krzysztof
  23. Sztuka Mateusz Stanisław
  24. Śnieciński Piotr Michał
  25. Śpich Bartłomiej Łukasz
  26. Tobiś Milena Klaudia
  27. Tyzler Mateusz

 

Klasa III LP s

  1. Banach Katarzyna Barbara
  2. Bielecka Martyna Agnieszka
  3. Bugara Katarzyna
  4. Chałupka Dominika
  5. Cieśla Paulina
  6. Frączek Żaneta Maria
  7. Gustaw Patrycja
  8. Hołojda Paulina Ewa
  9. Jaśko Joanna Magdalena
  10. Jędraszczyk Dominika
  11. Kamińska Klaudia Zofia
  12. Kruk Monika
  13. Kuźnik Kinga
  14. Łuczak Żaneta Żaklina
  15. Mak Magdalena Katarzyna
  16. Malatyńska Paulina Joanna
  17. Mendel Ola
  18. Misiek Joanna
  19. Muszyńska Katarzyna Ewa
  20. Nowak Joanna Alina
  21. Nowakowska Martyna Jadwiga
  22. Ostrycharz Anna
  23. Paś Patrycja
  24. Płuciennik Sandra Barbara
  25. Pośpiech Katarzyna Elżbieta
  26. Sekścińska Anita
  27. Sołtysiak Martyna Weronika
  28. Spychała Joanna
  29. Stasiak Patrycja Anna
  30. Tomala Wioleta
  31. Urbanek Natalia Marta
  32. Wojtal Sandra
  33. Wojtczak Justyna Ewa
  34. Wróbel Aneta Katarzyna

Klasa IV b TI

  1. Bajzert Kamil Mateusz
  2. Bartosiewicz Jakub
  3. Bednarz Szymon Antoni
  4. Cop Krzysztof
  5. Fabiś Dominik
  6. Idasiak Daniel Mateusz
  7. Jakubowski Adam Tomasz
  8. Jendrasik Karol
  9. Jurczyk Grzegorz
  10. Jurczyk Łukasz
  11. Kos Damian
  12. Kot Wojciech Maciej
  13. Machynia Przemysław
  14. Marjański Patryk Paweł
  15. Matuszek Bartosz Dariusz
  16. Mikosiński Mateusz Zbigniew
  17. Mroczkowski Marcin Krzysztof
  18. Nowak Krzysztof
  19. Pichlak Wojciech
  20. Sroka Przemysław
  21. Stefaniak Szymon Mariusz
  22. Stężała Patryk
  23. Tokarek Kamil Łukasz
  24. Wiśniewski Mateusz Krzysztof
  25. Wojewoda Michał Krzysztof

 

Klasa III ZSE

  1. Bąk Piotr
  2. Biały Dariusz Stanisław
  3. Cieślik Damian Jacek
  4. Foltyński Mateusz Bartosz
  5. Gandralyan Arutyun
  6. Graczyk Paweł Józef
  7. Gurbiel Przemysław Damian
  8. Hadryś Łukasz Mariusz
  9. Janicki Mateusz Jacek
  10. Jędrczak Tomasz Andrzej
  11. Kaczmarek Paweł
  12. Kamiński Rafał
  13. Kozłowski Dawid Kamil
  14. Mądrzyński Adrian Wiesław
  15. Mielczarek Damian Piotr
  16. Mielczarek Łukasz Mariusz
  17. Olejnik Maciej
  18. Panek Michał Adam
  19. Pawłowski Jonatan Zygmunt
  20. Pompa Przemysław Jan
  21. Pszenica Tomasz Jan
  22. Russ Bartłomiej Arkadiusz
  23. Ryś Dominik Grzegorz
  24. Spychała Damian Jakub
  25. Super Mateusz
  26. Szewczyk Kamil Jacek
  27. Wełna Błażej Marcin
  28. Wójcik Radosław Daniel

Klasa IV TS

  1. Banaś Paweł
  2. Bartodziej Dawid Sylwester
  3. Białek Aleksander Stanisław
  4. Blaźniak Piotr Krzysztof
  5. Chudy Mariusz
  6. Fryta Patryk
  7. Golec Adam
  8. Gomułka Marek Damian
  9. Graczyk Daniel Andrzej
  10. Jurczyk Piotr
  11. Kołodziejczyk Łukasz Adam
  12. Krzak Marek Krzysztof
  13. Lach Damian Marek
  14. Lont Paweł Wiesław
  15. Parzyjagła Patryk Wojciech
  16. Płóciennik Łukasz Jacek
  17. Skrzypecki Piotr Stanisław
  18. Skupiński Mateusz Julian
  19. Stasiak Łukasz Wojciech
  20. Szeląg Bartłomiej Tomasz
  21. Świgoń Damian Dawid
  22. Walasik Tomasz
  23. Wawrzyniak Patryk
  24. Włodarski Adrian Mateusz
  25. Wysocki Rafał
  26. Zadworny Sebastian
  27. Zieliński Grzegorz Andrzej

 

Klasa III ZSM

  1. Dąbrowski Damian Andrzej
  2. Dydyna Mateusz Wiktor
  3. Ignasiak Sebastian Kamil
  4. Jaworek Kamil Wojciech
  5. Krysiak Piotr Paweł
  6. Kucharski Marcin
  7. Lesiak Damian Piotr
  8. Litke Rafał Łukasz
  9. Majchrowski Gabriel
  10. Olczak Mateusz
  11. Olek Szymon
  12. Polak Bartłomiej Marcin
  13. Rak Marcin Albert
  14. Randak Grzegorz Jan
  15. Saganowski Marcel
  16. Stachulec Rafał Łukasz
  17. Strzelczyk Damian Łukasz
  18. Ściebura Mateusz
  19. Tondel Paweł Andrzej
  20. Walczak Dominik
  21. Wiśniewski Kamil
  22. Zatwarnicki Maciej Andrzej

 

Klasa III ZSS

  1. Adamus Tomasz Mateusz
  2. Banach Adam Zbigniew
  3. Bereś Artur Krzysztof
  4. Domagała Mateusz
  5. Filipczak Sylwester
  6. Hanuszkiewicz Kamil
  7. Idzikowski Dominik Sylwester
  8. Jasicki Łukasz Stanisław
  9. Klin Mateusz
  10. Kowalewski Tomasz
  11. Leśniak Maciej Marcin
  12. Macuga Mariusz
  13. Pluta Damian Tadeusz
  14. Raducki Radosław
  15. Rozmarynowski Sebastian
  16. Sobel Tomasz Marcin
  17. Sola Paweł Waldemar
  18. Sosnowski Mateusz Damian
  19. Stachera Rafał Paweł
  20. Stępień Ruben Timmy
  21. Stępiński Łukasz Adam
  22. Sztuka Łukasz Karol
  23. Szydło Wojciech Piotr
  24. Tokarek Mateusz Michał
  25. Urbaniak Mateusz
  26. Walaszczyk Mateusz Andrzej
  27. Włodarczyk Konrad
  28. Wojewódka Konrad
  29. Wydmuch Piotr
  30. Zawieja Patryk
casino10top.com
f t g