• .

  • .

  • .

  • .

 

 

Klasa III LP s

  1. Bralińska Marta
  2. Bryłka Aleksandra
  3. Chwałowska Anna Katarzyna
  4. Gońda Sylwia Anna
  5. Graczyk Anita
  6. Grzywinska Agnieszka Natalia
  7. Kleszcz Monika Marzena
  8. Kleszcz Sylwia Natalia
  9. Kowalczyk Paulina
  10. Kowalska Aneta
  11. Łukowska Katarzyna Anna
  12. Maciejewska Marta
  13. Mendel Dominika
  14. Musiał Agnieszka Maria
  15. Olejnik Andżelika
  16. Przybył Mirella Barbara
  17. Strzelczyk Monika Małgorzata
  18. Strzelczyk Paulina Katarzyna
  19. Szczepaniak Sandra Zofia
  20. Szczepańska Anna Teresa
  21. Śliwa Wiktoria Serafina
  22. Wilk Marta Paulina
  23. Wiśniewska Martyna
  24. Żmudzińska Milena Maria

 

Klasa IV TME

  1. Burnecki Łukasz
  2. Ciosek Mateusz Bartosz
  3. Foryś Damian Piotr
  4. Górski Marcin Jacek
  5. Grzegorzek Mateusz Adrian
  6. Jarczewski Przemysław Tadeusz
  7. Jeziorek Dawid Kamil
  8. Kukuła Damian Krystian
  9. Pustkowski Paweł Piotr
  10. Rosiński Maciej
  11. Turek Paweł Jacek
  12. Bandera Mateusz
  13. Choczaj Artur Jan
  14. Cielek Michał Stanisław
  15. Ciupa Mateusz Przemysław
  16. Drzazga Mateusz Damian
  17. Jajczak Grzegorz Józef
  18. Krawczyk Dominik Przemysław
  19. Kupis Tomasz Leszek
  20. Łuczak Damian Grzegorz
  21. Mamzer Jakub Kacper
  22. Matczak Maciej Antoni
  23. Pabijaniak Damian Julian
  24. Pietras Maciej
  25. Pluskota Krzysztof
  26. Pluta Łukasz
  27. Prażmowski Radosław
  28. Sładek Paweł Dariusz

 

Klasa III ZSS

  1. Antoniak Marcin Adam
  2. Błaszczak Bartłomiej Błażej
  3. Buciorowski Rafał
  4. Drab Adam Mieczysław
  5. Fabiś Paweł
  6. Felusiak Brayan
  7. Gleń Marcin Dawid
  8. Hanuszkiewicz Błażej
  9. Kawecki Krzysztof Szymon
  10. Konieczny Krzysztof Jan
  11. Koper Cezary Antoni
  12. Kotala Damian Dariusz
  13. Kucharski Bartosz Mateusz
  14. Lont Kamil Paweł
  15. Łuczak Adrian
  16. Madaliński Mateusz Michał
  17. Marciniak Michał Grzegorz
  18. Marcinkowski Michał Krzysztof
  19. Nawrocki Rafał
  20. Rabenda Tomasz
  21. Szczepaniak Patryk Piotr
  22. Tarnowski Błażej Jakub
  23. Wątroba Piotr

Klasa IV a TI

  1. Chrzanowski Mateusz Robert
  2. Gielniak Sonia Aldona
  3. Grajek Jan Maciej
  4. Jochymczak Tomasz Jarosław
  5. Jurczyk Michał Andrzej
  6. Kaczmarek Adam
  7. Kaźmierczuk Martyna Joanna
  8. Kot Rafał Andrzej
  9. Kupska Kornelia
  10. Łukomski Sebastian Michał
  11. Łyczko Przemysław Mateusz
  12. Macuga Łukasz Przemysław
  13. Małolepszy Bartosz Piotr
  14. Mazur Damian
  15. Nowak Andrzej Zygmunt
  16. Nowak Krzysztof Marcin
  17. Owczarek Piotr Dominik
  18. Serweta Rafał Jan
  19. Sładek Patryk
  20. Smolarz Krzysztof Rafał
  21. Szczepański Kamil Dominik
  22. Sztandera Mariusz Krzysztof
  23. Sztuka Konrad Jan
  24. Urbański Damian Szczepan

 

Klasa IV TS

  1. Adamczyk Łukasz Przemysław
  2. Adamczyk Maciej Bogdan
  3. Bednarek Tomasz
  4. Duszyński Andrzej Piotr
  5. Golec Martynian
  6. Grajek Bartłomiej
  7. Grzesik Kamil Piotr
  8. Krysztofiński Przemysław Karol
  9. Kula Patryk Jacek
  10. Kwiatkowski Dawid
  11. Majewski Łukasz
  12. Maras Adrian Mateusz
  13. Mielczarek Mateusz Andrzej
  14. Pęcherz Kamil Mikołaj
  15. Pietrus Błażej Sebastian
  16. Pietrzak Mateusz Bartłomiej
  17. Stempień Kamil Eugeniusz
  18. Stryjak Szymon Waldemar
  19. Ścigała Maciej Piotr
  20. Świat Michał Jarosław
  21. Wiatr Mikołaj Stanisław
  22. Witych Paweł Jakub
  23. Włodarczyk Paweł Wojciech
  24. Żuberek Artur

 

Klasa III ZSSe

  1. Aleksanderek Robert Krzysztof
  2. Chrobot Damian Kamil
  3. Gradowski Bartosz Jakub
  4. Humieniuk Robert
  5. Jagusiak Patryk Marek
  6. Kita Tomasz Tadeusz
  7. Matuszek Mateusz Tomasz
  8. Molenda Patryk Adam
  9. Nowak Adrian Bartosz
  10. Oszczęda Mateusz
  11. Spychała Łukasz Roman
  12. Szwarczewski Tomasz
  13. Szymański Mateusz Franciszek
  14. Zychla Maciej
  15. Żurek Daniel Serafin
  16. Chmielewski Dawid
  17. Idasiak Bartłomiej
  18. Juszczak Bartosz Dominik
  19. Majda Radosław Michał
  20. Mikołajczyk Piotr Michał
  21. Mizera Konrad Piotr
  22. Mordal Łukasz
  23. Owczarek Artur Jarosław
  24. Pacyna Damian
  25. Parzyjagła Maciej Jakub
  26. Podgórski Mateusz
  27. Stępień Adrian Bronisław
  28. Świerk Adam Przemysław
  29. Wanat Łukasz

Klasa IV b TI

  1. Bornowski Dariusz Grzegorz
  2. Czyż Szymon Piotr
  3. Drab Bartłomiej Robert
  4. Ferdynus Tomasz Jacek
  5. Gabas Patryk Piotr
  6. Gajek Szymon Mieczysław
  7. Gorący Patryk
  8. Hałas Kamil
  9. Konwerski Piotr Jerzy
  10. Kowalski Mateusz Piotr
  11. Krej Hubert
  12. Kubacki Dominik Kamil
  13. Kubis Sebastian Dominik
  14. Michnik Damian Paweł
  15. Mielczarek Jakub
  16. Mikoś Bartosz
  17. Mrugała Jakub
  18. Paś Mateusz
  19. Pokrzywiński Sebastian Kamil
  20. Salamon Dominik
  21. Stasiak Dominik
  22. Stępiński Mateusz Zdzisław
  23. Ślósarek Patryk Władysław
  24. Wiśniewski Przemysław
  25. Woźniakowski Bartłomiej
  26. Zając Adrian Piotr
  27. Żuberek Piotr

 

Klasa III ZSE

  1. Bernasiński Paweł
  2. Bożek Norbert
  3. Drewicz Paweł
  4. Dubiński Patryk
  5. Dyja Piotr
  6. Gabas Damian Kamil
  7. Grudel-Wlazły Patryk Rafał
  8. Halusiak Kamil
  9. Jama Michał
  10. Kamyk Marcin Wojciech
  11. Kiełbaska Damian
  12. Kowalek Błażej
  13. Kuźnik Artur
  14. Lachowski Patryk Rafał
  15. Maciołek Dawid
  16. Mateusiak Karol Krzysztof
  17. Mielczarek Mateusz Konrad
  18. Morka Adrian Paweł
  19. Roszkowski Michał Patryk
  20. Sotowski Patryk Mateusz
  21. Szaniec Marcin
  22. Ujma Michał
  23. Warzecha Arkadiusz
  24. Zachariasik Dominik Damian
  25. Zaremba Sebastian Kamil
  26. Żuberek Krzysztof

 

casino10top.com
f t g